Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

17.10.2013.

Recommended Posts

Jučer onako po feelingu...hehe, mrzim gledati hokej Capitalsa, to je tako negledljivo, a ljudi ih stalno trpaju u nekakve favorite i bla bla bla...

 

hmm, ja se ne bih bas slozio, jesu capsi ove sezone dosta losiji u osnosu na prethodne, ali bar je bilo sezona kada su igrali za gol vise i to je bilo lepo za gledati, i sad oni imaju suplju odbranu, a bolji napad, i pokusavaju isto,  ali su nesto utinjali sto se vidi iz slabog skora. moja prognoza je da oni ulaze u playoff na mišice, a onda mogu biti opasni.

 

pitanje za ove bolje poznavaoce hokeja... moze li Buffalo veceras iznenadit Canuckse ??? mogu li oni uopste ikoga dobit  :icon_eek:

 

ne znam koji im je djavo, stvarno su losi ove sezone, postali su vreca za punjenje, inace je to bila solidna ekipa.

ima u Osijeku baba koje plaćaju 200 kuna po felaciju...e sad jebi ga to je cca 30 eura...malo, za razliku što ove droljaste studentice dobivaju 100 eura ili nešto više (1000 kuna ako hoćeš ass attack...hm ali babama proliješ po licu i kući ništa ih ne zanima

 

igraj over golova...biti će va bank, raspucavanje, možebbitni rezivi 3:5, 2:5 3:3, 3:4...

 

hehe, zanimljivi podaci, jeste da nikad nisam koristio usluge (nikad ne reci nikad), ali ovo sa davanjem usluga je zanimljivo, ali malo podcenjena muka za 30 jura :icon_biggrin:

 

100 hrk iliti 13+€ :50yes:

 

uh, malo si mi usitnio sa ulozima, navikao sam od tebe jace, ali cenim regulaciju kapitala :48thumbsup::50yes:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se ne rasipam novcem kao ti. :icon_cool:

Da se rasipaš, mogao si nešto i inkasirat :icon_biggrin:

 

hmm, ja se ne bih bas slozio, jesu capsi ove sezone dosta losiji u osnosu na prethodne, ali bar je bilo sezona kada su igrali za gol vise i to je bilo lepo za gledati, i sad oni imaju suplju odbranu, a bolji napad, i pokusavaju isto,  ali su nesto utinjali sto se vidi iz slabog skora. moja prognoza je da oni ulaze u playoff na mišice, a onda mogu biti opasni.

 

 

ne znam koji im je djavo, stvarno su losi ove sezone, postali su vreca za punjenje, inace je to bila solidna ekipa.

 

hehe, zanimljivi podaci, jeste da nikad nisam koristio usluge (nikad ne reci nikad), ali ovo sa davanjem usluga je zanimljivo, ali malo podcenjena muka za 30 jura :icon_biggrin:

 

 

uh, malo si mi usitnio sa ulozima, navikao sam od tebe jace, ali cenim regulaciju kapitala :48thumbsup::50yes:

Umalo me Boston zajbo :icon_biggrin: Što se Capsa tiče Hunterov sistem je omekšao Ovia, što se novajlije Oatesa tiče..vidjet ćemo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...