Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

19.10.2013.

Recommended Posts

Mislio sam zapalit van večeras, al kombinacija sjebanog raspoloženja u kombinaciji s alkoholom - bolje ostat doma :icon_eek:

 

Pametno nesto i od tebe da cujem :icon_biggrin: e pogledao sam onaj crtac univerzitet monstruma i dobar je :48thumbsup:

Druze ja sam iz Srbije... :) Ulozio sam 100dinara to je oko 7 kuna i dobitak mi je 16000dinara to je oko 1170kuna... Pa mi je dilema kako da branim manju kvotu xD

 

Pazi ovako, ovde branis dobitak, a ne ulog, to je svima jasno, ali savetujem ti da sacekas pocetak pa da vidis kako ce da se odvije situacija, pa uzivo u mozzartu probaj branjenje. E sad, mozes i da ulozis 10 000 hiljada na 1X pa da budes u plusu 3 ili 6 crvenih, ili da rizikujes ova dva plusa po ceni od 16 crvenih ako ne branis. Ja konkretno ne bih branio nista, ali ti razmisli dobro jer sa 30 evra mozes zategnuti jeben tiket sa kvotom 20,30 nije ni to losa opcija, ali ako si tanak sa parama onda brani, ako nisi, ne brani nista....  pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

J a sinoc opet na kvoti 1, samo povrat ulog , a to je pomeni kladionicarski kubitak jer im dajem da se sluze mojim parama ! Danas verovali ili ne nisam nista odigrao, ceo dan sam nesto sljakao i mrzelo me da gledam ponudu uopste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

J a sinoc opet na kvoti 1, samo povrat ulog , a to je pomeni kladionicarski kubitak jer im dajem da se sluze mojim parama ! Danas verovali ili ne nisam nista odigrao, ceo dan sam nesto sljakao i mrzelo me da gledam ponudu uopste..

Sad poduplaj ulog na Ameriku...hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako, ima odličnih tekmi večeras, NHL, AHL, MLB, sve u svemu...treba to popratiti...pozz :57bye:

Treba to malo sad pročačkat :57bye:

 

J a sinoc opet na kvoti 1, samo povrat ulog , a to je pomeni kladionicarski kubitak jer im dajem da se sluze mojim parama ! Danas verovali ili ne nisam nista odigrao, ceo dan sam nesto sljakao i mrzelo me da gledam ponudu uopste..

Ja sam trenutno u minusu 10€. A moglo je bit dvadeset puta toliko..Samo sam prao pare

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad vidim Edmonton dobio u gostima, cim ga nisam ispratio sa dnb-om :50yes:

36-21 omjer udaraca na gol u korist Otttawe, ali Eberle i Ryan Nugent-Hopkins (lane predvodili OKC Baronse, franšizu) preuzeli stvar u svoje ruke...pih šta ti je hokej

ali svakako "klinci" imaju veliki potencijal...

Edited by pimpbeckham

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad poduplaj ulog na Ameriku...hehe

 

necu veceras nista, preskacem jedan dan, sutra cu nesto zategnuti, a i imam neko veselje pa cu ranije potraziti nesto zanimljivo

 

Treba to malo sad pročačkat :57bye:

 

Ja sam trenutno u minusu 10€. A moglo je bit dvadeset puta toliko..Samo sam prao pare

 

od ovog sto je proslo igrao bih dva dnba na Canukse i na Olierse.. kapnulo bi... "sta bi bilo kad bi bilo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

36-21 omjer udaraca na gol u korist Otttawe, ali Eberle i Ryan Nugent-Hopkins (lane predvodili OKC Baronse, franšizu) preuzeli stvar u svoje ruke...pih šta ti je hokej

ali svakako "klinci" imaju veliki potencijal...

Trebaju draftat ono što je u hokeju najteže pronać. Dobrog D. Onda će rasturat u bliskoj budućnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

necu veceras nista, preskacem jedan dan, sutra cu nesto zategnuti, a i imam neko veselje pa cu ranije potraziti nesto zanimljivo

 

 

od ovog sto je proslo igrao bih dva dnba na Canukse i na Olierse.. kapnulo bi... "sta bi bilo kad bi bilo"

Bolje se ti posveti "kapljici" na toj žurci... :49wine: možda ti padne kašika u med, pa uhvatiš neki komad... :hysterical:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje se ti posveti "kapljici" na toj žurci... :49wine: možda ti padne kašika u med, pa uhvatiš neki komad... :hysterical:

 

to je sutra, imam svadbu kod druga iz osnovne. pokusacu :48thumbsup::50yes::49wine:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je sutra, imam svadbu kod druga iz osnovne. pokusacu :48thumbsup::50yes::49wine:

Zamisli da si ja i uspjet ćeš :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...