Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

Snegi ali ti očito ne čitaš što smo ti ja i tuto odgovorili, da je bio takav način bodovanja i nije valjao jer su onda svi počeli ga

Share this post


Link to post
Share on other sites
Snegi ali ti očito ne čitaš što smo ti ja i tuto odgovorili, da je bio takav način bodovanja i nije valjao jer su onda svi počeli ga
Edited by snegi

Share this post


Link to post
Share on other sites
.. a zašto onda ne ograničit kao i na listićima dana maximalni dobitak? znači mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zbog čega opet raspravljaš o izmjeni pravila, kojih, dok sam ja na forumu neće biti? Zbog čega raspravljaš o natjecanju za koje si izjavio da nema veze s vezom, niti da pratiš to natecanje jer nema smisla?

 

Evo opet se vraćamo na ono prije, mislim da je svaka moja riječ dalje suvišna, ovom izjavom sve si rekao i potvrdio http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

 

Lijepo te molim da prestaneš zlorabiti prostor na ovom plaćenom forumu i da se okreneš radu, ako

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo opet se vraćamo na ono prije, mislim da je svaka moja riječ dalje suvišna, ovom izjavom sve si rekao i potvrdio

Nisam znao da ga zlorabim i na koji način to zlorabim??? Okrenut ću se, ali ne radu, nego odavde.. u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova rasprava više nema smisla... nikada svi neće biti zadovoljni i pravila se ne mogu prilagoditi da svima odgovaraju. Da bi se promjenilo neko pravilo za to mora biti jedan veći dio natjecatelja... a smatram da je sa sadašnjim načinom bodovanja zadovoljna većina i zato nema potrebe za ikakvom promjenom pravila.

 

Trenutno za forumu ima pet različitih natjecanja, svatko si mo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ova rasprava više nema smisla... nikada svi neće biti zadovoljni i pravila se ne mogu prilagoditi da svima odgovaraju. Da bi se promjenilo neko pravilo za to mora biti jedan veći dio natjecatelja... a smatram da je sa sadašnjim načinom bodovanja zadovoljna većina i zato nema potrebe za ikakvom promjenom pravila.

 

Trenutno za forumu ima pet različitih natjecanja, svatko si mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je ovaj sustav bodovanja super

evo još 6 dana do kraja natjecanja, trenutno sam drugi i sve je jako neizvjesno

mogu uz puno sreće završit prvi, a mogu i deseti

bit će ovaj mjesec jako napeto jer nas 5 mo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve piše na ovdje forumu, a za takva pitanja šalji isključivo PM Dwizu.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

dali će konačno biti isplačeni dobitci za prosinac,šaljem poruku i dwizu pa ništa ne odgovara

svaka čast ali da se već 15 dana čekaju nagrade to je stvarno neljudski od administratora koji vode ovu nagradnu igru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...