Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

moze li prijava za 08. mjesec :D

Za natjecanje - Expekt.com liga nema prijave, već se natjecanje započinje postavljanjem jednog para dnevno na natjecanje.

 

Za sve ostalo pročitati pravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam tablicu za listopad i nije mi jasno zašto su Crni i joco81 na 6. i 7. mjestu, a imaju manje bodova od sljedećih nekoliko natjecatelja, kao i manje unita.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gledam tablicu za listopad i nije mi jasno zašto su Crni i joco81 na 6. i 7. mjestu, a imaju manje bodova od sljedećih nekoliko natjecatelja, kao i manje unita.

 

Kod korjenovanja i integriranja redosljeda Excel je izbacio takve rezultate u tablici! :77tooth: 

Share this post


Link to post
Share on other sites
zašto mi je poništen par iz 12.01. Al Horford under 17,5? kolko vidim igrao je i postigao manje poena

 

Zato sto si trebao taj par postaviti za 11.01., a ne za 12.01. Nocne utakmice se postavljaju za prethodni dan, a ne za sutrasnji. Bas kako u ponudi postavljaju zemaljske kladionice. Procitaj pravila, pa ce ti sve biti jasno.

Edited by Dinno

Share this post


Link to post
Share on other sites

5. Par se mora postaviti na natjecanje najkasnije 5 minuta prije službenog početka susreta. Za službeni početak susreta se priznaje stvarno (službeno) vrijeme (ne odgođeno zbog nekog događaja prije susreta) i datum početka susreta u mjestu odigravanja, a ne ono vrijeme koje je navedeno u kladionicama. Susreti koje se igraju u drugim vremenskim zonama postavljaju se na natjecanje u topic isključivo za dan kada se odigravaju u mjestu odigravnja.Ukoliko susret nije održan u stvarno zadano vrijeme ili nije održan taj dan za kada je par postavljen, par se poništava.

*******************************************************************************************************************************************

Najpametnije je,da odigramo tako kako je napisano na expektu.....Sutra 14.01. u 1:05 ujutro igraju Edouard Roger-Vasselin - Ruben Bemelmans a Australiji....Na koji datum mi ovo pišemo....Ja napišem za 14.1. 2013 jer uopče po australskom,kineskom i američkom vrijemenu nemam blage veze u koliko sati se gdje igra.....

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok. ne želim sad da se nešto bunim, ako je tako u pravilima onda ok ali sad več treći mjesec igram i puno puta sam objavljao kao je to primjer sa ovim pickom (dakle ako se igra u npr. 01:00 ide na sledeči dan) i dosad niko nije poništavao. i meni je logično tako. ne me napačno razumjeti, ne želim sad ja tu nešto izigravati ali molim da se onda zaista fiksno kaže, jer nije sasvim jasno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čl. 5. pravila traži da ga pročitaš. Od kada traju natjecanje na ovom forumu taj članak pravila se nije mijenjao. Stoga nije potrebno ništa da se 'fiksno kaže' jer je sve sasvim jasno, već je potrebno fiksno zapamtiti članak 5.

 

Pozdrav.

ok. ne želim sad da se nešto bunim, ako je tako u pravilima onda ok ali sad več treći mjesec igram i puno puta sam objavljao kao je to primjer sa ovim pickom (dakle ako se igra u npr. 01:00 ide na sledeči dan) i dosad niko nije poništavao. i meni je logično tako. ne me napačno razumjeti, ne želim sad ja tu nešto izigravati ali molim da se onda zaista fiksno kaže, jer nije sasvim jasno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, onda kao član ovoga respektabilnog foruma i takmičenja, molim da se ponište vsi parovi iz novembra, decembra a i prije, koji su ili "crveni" ili "zeleni" a nisu pošništeni, a postavljeni su na način kako sam opisao. ako imaš 2 minute vremena molim da pogledaš malo u arhiv i vidjet ćeš i sam da je tako. lep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites
OK, onda kao član ovoga respektabilnog foruma i takmičenja, molim da se ponište vsi parovi iz novembra, decembra a i prije, koji su ili "crveni" ili "zeleni" a nisu pošništeni, a postavljeni su na način kako sam opisao. ako imaš 2 minute vremena molim da pogledaš malo u arhiv i vidjet ćeš i sam da je tako. lep pozdrav.

Joco, pri mercedesi ti razložin.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, sad razumjem. izvinjavam se ako je neko pogrešno shvatio, nisam želio izigravat nekog "jacka" ali zaista ako pogledate barem moje parove iz novembra i decembra, ja sam uvjek kod nba-ja pisao recimo ako je bila utakmica u 02:00 sam pisao datum za sledeči dan a nije bilo nikad poništeno, tek sad u januaru je to slučaj. ok, odsad ću pisati kako treba, lepi pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledao sam u arhiv i ustanovio da u studenom (novembru) nisi postavio niti jedan par na natjecanje Expekt.com ili Hazarder. U prosincu (decembru) postavio si samo dva para na natjecanje Expekt.com koja su mojom greškom označena.

12.12.2012. si postavio par Cleveland - LA Lakers koji ti je označen pogođenim (par je trebao biti u dnevnoj temi za 11.12.2012.), dok si 18.12.2012. postavio par Orlando - Minnesota koji si promašio (par je trebao biti u dnevnoj temi za 17.12.2012).

U siječnju (januaru) ove godine svi parovi koji nisu ispravno postavljeni su poništeni.

 

Ja još uvjek dubuko vjerujem da svaki natjecatelj kada se uključi na natjecanja na ovom forumu pročita pravila, a za nejasnoće me kontaktira, međutim kod tebe taj slučaj nije bio. Niti si pročitao pravila, niti si me kontaktirao.

 

Pozdrav.

 

OK, onda kao član ovoga respektabilnog foruma i takmičenja, molim da se ponište vsi parovi iz novembra, decembra a i prije, koji su ili "crveni" ili "zeleni" a nisu pošništeni, a postavljeni su na način kako sam opisao. ako imaš 2 minute vremena molim da pogledaš malo u arhiv i vidjet ćeš i sam da je tako. lep pozdrav.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...