Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

konačno mogu otvoriti prijavu analize, sve sam popunila ali na URL sam počela pisati i može smo jedna rečenica, gdje grešim.nisam baš vična u pisanju

i šta pisati u URL?

nadam se da s ne ljutite što sam nekd dosdna

Edited by snježana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaj i nađi odgovor u temi pod naslovom Analize. Sve je objašnjeno sa slikama. Ako i tada nije jasno šalji PM.

 

Pozdrav.

 

konačno mogu otvoriti prijavu analize, sve sam popunila ali na URL sam počela pisati i može smo jedna rečenica, gdje grešim.nisam baš vična u pisanju

i šta pisati u URL?

nadam se da s ne ljutite što sam nekd dosdna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pročitaj i nađi odgovor u temi pod naslovom Analize. Sve je objašnjeno sa slikama. Ako i tada nije jasno šalji PM.

 

Pozdrav.

hvala PERKAN mi je pomogao :48thumbsup:

evo upravo sam poslala svoju prvu analizu :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!

Baš sam sada gledao natjecanje u hazardu iz 2013.godine,bilo nas je 30 takmičara i još pored ovih 30 bile su i cure ili žene kako hočete (npr.snežana) pa zato predlažem,vratite nam ove dobre ljude!! Svu sada u Novoj 2021.godini moramo tražiti nove sponzore za takmičenja i idemo opet na puno...A vi svi koji čitate moj post,pomozite starije,dobre takmičare zvati nazad,da ne bude tako mrtvo....

Inače svima u ovom sportalu želim sve dobro u Novoj 2021.godini!!

Vaš Roberto iz Murske Sobote!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, moj Robi. Poslovica kaže 'Nekad bilo, sada se spominjalo'. I ja bih volio da je više natjecatelja i da imamo sponzora. Ali naći sponzora je problem. Možda Dwiz uspije pronaći nekoga. Živi bili, pa vidjeli. Do tada ide ovako. Tko voli bit će tu.

Uspješna nova 2021.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...