Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

večer,imam pitanje.registrirao sam se na bet at home i zanima me kako izvršiti uplatu ili isplatu s visa electron?upisao sam broj kartice i kaže da nije autorizirana.pomoć!

Share this post


Link to post
Share on other sites

večer,imam pitanje.registrirao sam se na bet at home i zanima me kako izvršiti uplatu ili isplatu s visa electron?upisao sam broj kartice i kaže da nije autorizirana.pomoć!

Ovisi iz koje banke je kartica. Npr., iz Zabe se ne može plaćati sa te kartice, dok iz PBZ može. Možda nisi upisao sve tražene podatke, pa ti kaže da kartica nije autorizirana.

 

LP

Share this post


Link to post
Share on other sites

bwin opet nešto šteka s isplatom...

Još ništa od nagrada za lipanj...  

U Cafeu je odgovor Dwiza, pa da ne linkam, potraži ga unazad dva-tri dana.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima. Ovih dana sam na netu naleteo na "ponudu" e-knjige "Sistem kladjenja John Morrison". Da li neko od vas ima iskustvo sa tim sistemom i da li uopste funkcionira tj jos jedna otimacina para

Papir kao i novčanik svašta trpe. Problem klađenja je nestrpljivost i nedosljednost onoga koji se kladi. Razlog je želja za brzim bogaćenjem. Strpljivim biranjem para, kontrolom uloga i dozom sreće, kroz duži period se može ostvariti određeni dobitak. Mnogi su o tome pisali i pišuči zaradili. Reklama dotičnog prodavača e-knjige je odlična jer kaže 'Profesionalac u sportskom klađenju i majstor statistike otkriva za Vas kako ostvariti 97% uspjeha na online sportskim kladionicama'. Da je to točno, ne bi on nikome ništa otkrio, obogatio bi se i tajnu sistema 'u grob odnio'. Čudno je i to da je sistem samo dobitan na online kladionicama. Šta je sa drugim, zemaljskim kladionicama?

Na forumu ima odličnih tipstera koji nude besplatno svoju prognozu kroz natjecanja. Samo ih treba iz mjeseca u mjesec otkriti i pratiiti.

Na kraju ili na početku, izbor je svakog od nas želi li ili ne, kupiti 'znanje'.

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa isplatom na mom Bwin-u. Tj. zaboravio sam odgovor na moje "Osobno pitanje".. Sta da radim?

Pošalji upit službi za korisnike bwina-a sa zamolbom da ti pošalju odgovor na 'osobno pitanje'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam problem sa isplatom na mom Bwin-u. Tj. zaboravio sam odgovor na moje "Osobno pitanje".. Sta da radim?

 

Kakvo ti je to osobno pitanje na koje ne znaš odgovor? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/77tooth.gif Kao što ti je Tuto rekao, služba za korisnike će ti sve riješit http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...