Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

Pozdrav ekipa... Htio sam se registrirat danas na forum,pa sam skuzio da ja u biti ovdje vec imam otvoren account...Zanima me jel na ovom forumu postoji neki zatvoreni dio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa... ..Zanima me jel na ovom forumu postoji neki zatvoreni dio?

Toga ovdje nema.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam problem sa slanjem pm-ova, ali sam rešio :uredu:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

8. Mjesečno se minimalno mora odigrati petnaest (15) parova. Natjecatelj mora imati pogođeno najmanje osam (8) parova ukoliko želi sudjelovati u natjecanju za nagrade. Nagrade će osvajati samo AKTIVNI članovi. AKTIVNI član je svaki natjecatelj koji na kraju mjeseca uveća početni mjesečni broj postova za minimalno 30 po svakom natjecanju u kojem sudjeluje.

Na početku natjecanja upisuje se se broj postova sa kojima natjecatelj starta i taj je broj upisan u tablicu pored natjecatelja. Isto se čini sa završnim brojem postova i na kraju mjeseca.

Kada natjecatelj sudjeluje na jednom natjecanju tada mora uvećati početni broj postova na kraju mjeseca za minimalno 30 postova i time natjecatelj stječe pravo na nagradu ukoliko je istu osvojio.

Kada natjecatelj sudjeluje na dva natjecanja tada mora uvećati početni broj svojih postova za minimalno 60 postova i time natjecatelj stječe pravo na nagradu ukoliko je istu osvojio.

Kada natjecatelj sudjeluje na tri natjecanja tada mora uvećati početni broj svojih postova za 90 postova i time natjecatelj stječe pravo na nagradu ukoliko je istu osvojio.

U slučaju da natjecatelj koji je osvojio nagradu nije uvećao početni broj postova prema gore navedenom, neće dobiti nagradu, već će nagrada biti dodijeljena sljedećem natjecatelju koji udovoljava gore navedenim uvjetima.

 

 

Ucestvujem u tri takmicenja

-Takmicenje foruma

-Expekt liga

-Hazarder liga

 

U Hazarederu posto sam izgresio sa postovima i nisu mi priznati tipovi razmisljam da prekinem tj recimo da necu imati dovoljan broj pokusaja da bi usao u konkurenciju.

Da li to znaci da bi na kraju meseca trebao da imam 90 postova ?ili mozda ovo takmicenje foruma ne podleze uslovu od 30 postova ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ucestvujem u tri takmicenja

-Takmicenje foruma

-Expekt liga

-Hazarder liga

 

U Hazarederu posto sam izgresio sa postovima i nisu mi priznati tipovi razmisljam da prekinem tj recimo da necu imati dovoljan broj pokusaja da bi usao u konkurenciju.

Da li to znaci da bi na kraju meseca trebao da imam 90 postova ?ili mozda ovo takmicenje foruma ne podleze uslovu od 30 postova ?

 

U slučaju osvajanja neke od nagrada uvećani broj postova u odnosu na startni mora biti za 60.

 

Pozdrav.

 

P.S.

MNF se ne računa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo pitam i ovde ako se napise kvota 2,530,000 koliko je to jel 2 zarez pedeset tri ili je 2 miliona petsto trideset hiljada ali inace nije moguce da se ispise kvota preko skripte sa 9 brojeva a sigurno nisam dodavao 3 nule jer sam bio u zurbi i imao privatne probleme

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo pitam i ovde ako se napise kvota 2,530,000 koliko je to jel 2 zarez pedeset tri ili je 2 miliona petsto trideset hiljada ali inace nije moguce da se ispise kvota preko skripte sa 9 brojeva a sigurno nisam dodavao 3 nule jer sam bio u zurbi i imao privatne probleme

 

Rocky, nisam vide šta si napisao na H2h, ali ako je to ovo što si napisao - podeblajo sam i uvećao, to što si ovde napisao 2,530,000 - čita se kao 2 miliona petsto trideset hiljada, a da si napisao 2,530000 , to je isto kao 2,53 ,t.j. dva zarez pedeset i tri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo neka mi neko objasni kako je moguce da se pojave te nule ako se kopira iz skripte ako ta skripta daje samo 6 brojeva a sigurno nisam prepravljao nista jer sam imao pvt problema koji su nazalost danas zavrsili sa smrtim ishodom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čas stávky: 21. 12. 11 / 01:47

Číslo tiketu: 251

Typ tiketu: Jednoduchý tiket

Počet kombinácií: 1

Počet tipov: 1

Vklad na 1 tiket: 5,00 EUR

Celk. kurz: 1,950000

Celk. vklad: 5,00 EUR

Celková event. výhra: 9,75 EUR

 

 

evo uplata iz doxxbeta koja ima isto cifara kao moj par u H2H i ja se taman ponadao da je kvota MILION i 950 Hiljada a ono samo JEDAN ZAREZ 95

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...