Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

Jedno pitanje pa tko zna neka odgovori:

 

Prosli sam mjesec dobio nagrade u bwina i expekta. Kad mi to legne na racun i kad se pocnem kladiti da li, jednog dana kad m padne na pamet, te novce mogu podici bez da sam imao bar jednu real uplatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje pa tko zna neka odgovori:

 

Prosli sam mjesec dobio nagrade u bwina i expekta. Kad mi to legne na racun i kad se pocnem kladiti da li, jednog dana kad m padne na pamet, te novce mogu podici bez da sam imao bar jednu real uplatu?

Ne , zavisi od toga koja je klad. ali bar 3 X moras BONUS uloziti, pa to sto ostane mozes podici.

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na odgovoru, pomoglo mi je dosta.

Naravno, razmisljam o svemu, ovo su bila neka osnovna pitanja koja me zanimaju.Sto bi se reklo na samo pocetku sam pa mi trebaju neke naj naj osnovnije informacije oko toga, hvala na pomoci, mnogo mi je znacilo ovo

Inace kad sam vec tu da pitam, da li postoji sansa da svoje pesme tj tekstove, muzku akorde zastitim preko neta, znaci da ne idem u bg u sokoj, i kolko se placa uopste da bi se zastitlo neko autorsko delo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala na odgovoru, pomoglo mi je dosta....

Bit će da si zalutao na forum. Ovo je kladioničarski forum, a ne glazbeni.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan imam pitanje imam naloge kod dve kladionice na expekt online kladionici i tu imam visa electron karticu i dizao sam vec i na ladbrookers online kladionici imam visa virton karticu pa me zanima ako budu veci dobici jel kladionice prave proble jer onda bolje uzimati manje naprimer u svakoj kladionici po 100eura jer tada nece praviti toliko problema jer neko kaze da bwinu kladionici ogranicavaju uloge ili tako nesto hvala na odgovoru inace na ladbookersu igram singlove i dosada od 10 singlova ima 9 pogodaka a na expektu igram dubl pozz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod poštene igre niti jedna kladionica ne pravi problem kod isplate ukoliko se poštuju pravila igre (kladionice). Za konkretna pitanja o maksimalnim i minimalnim limitima isplate dobitka obrati se direktno na stranice određene kladionice ili postavi pitanje, konkretno za Expekt kladionicu njihovoj službi za podršku.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pise ovako za visa karticu isplatu Maksimalni iznos za isplatu je €4000 dnevno. naprimer imam isplatu 8000eura naprimer u utorak podignem 4000eura jel isto mogu zatraziti opet 4000eura sutradan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pise ovako za visa karticu isplatu Maksimalni iznos za isplatu je €4000 dnevno. naprimer imam isplatu 8000eura naprimer u utorak podignem 4000eura jel isto mogu zatraziti opet 4000eura sutradan.

Možeš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod poštene igre niti jedna kladionica ne pravi problem kod isplate ukoliko se poštuju pravila igre (kladionice). Za konkretna pitanja o maksimalnim i minimalnim limitima isplate dobitka obrati se direktno na stranice određene kladionice ili postavi pitanje, konkretno za Expekt kladionicu njihovoj službi za podršku.

 

Lijep pozdrav.

Prave probleme kladionice nižeg ranga, C, D, F kategorije..... Ove respektabilne rijetko al se desi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!

 

Ja bih postavio jedno pitanje!

 

Ja sam se prijavio sada na 4.natjecanje (hazarder) i od ova četiri natjecanja gdje ja igram dobijem (ako dobijem???) najviše dvije nagrade.....Kod Bwina i na expektu ovaj mjesec ne dobijem-nema problema....!!

A sada pitanje:

Ja moram ovaj mjesec imati najmanje 120 posta(2 nagrade ne dobijem automatski)

više ili najmanje 60 postova zbog mogučnosti nagrada??

 

Hvala naprijed za odgovor i lijep pozdrav!!

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!!

Ja bih postavio jedno pitanje!

Ja sam se prijavio sada na 4.natjecanje (hazarder) i od ova četiri natjecanja gdje ja igram dobijem (ako dobijem???) najviše dvije nagrade.....Kod Bwina i na expektu ovaj mjesec ne dobijem-nema problema....!!

A sada pitanje:

Ja moram ovaj mjesec imati najmanje 120 posta(2 nagrade ne dobijem automatski)

više ili najmanje 60 postova zbog mogučnosti nagrada??

Hvala naprijed za odgovor i lijep pozdrav!

Za sada je točno tako kako si naveo. Četiri natjecanja - 120 postova.

Vjerujem da tebi kao i drugim natjecateljima skupljanje postova na forumu ne bi trebao biti problem.  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_confused.gif

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada je točno tako kako si naveo. Četiri natjecanja - 120 postova.

Vjerujem da tebi kao i drugim natjecateljima skupljanje postova na forumu ne bi trebao biti problem.  http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_confused.gif

 

Lijep pozdrav.

 

bude,bude.....10 dana neću biti na netu zbog Egipta....!!

 

Nema problema,sad ću trenirati koliko vrijedim!!

Od mjeseca august bude opet tako kako treba!!

 

Čao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima , i puno uspeha zelim na ovom sajtu! Imam jedan problem :/ Kad otvorim sajt "Rezultati.com", i kad kliknem na bilo koji par da bih ostvario uvid u kvote ili rezultat(ako jeutakmica odigrana) kako bih odredio sta da odigram, jednostavno nece da otvori izabrani par, da li mozete da mi pomognete? Unapred hvala !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan svima , i puno uspeha zelim na ovom sajtu! Imam jedan problem :/ Kad otvorim sajt "Rezultati.com", i kad kliknem na bilo koji par da bih ostvario uvid u kvote ili rezultat(ako jeutakmica odigrana) kako bih odredio sta da odigram, jednostavno nece da otvori izabrani par, da li mozete da mi pomognete? Unapred hvala !!!

Mislim da si malo promašio pitanje jer kao što u opisu ovog foruma stoji:

 

Obavijesti, pitanja i prijedlozi vezani uz Bet-Club forum i portal.

Ovo pitanje je bilo prikladnije za live forum (Bet-Club cafe), gdje bi ti možda pomogao netko tko ima ili je imao sličan problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobar dan da pitam neznam dal na pravom mjestu pitam i dal mi netko može pm koji je password za današnji bet-club freeroll na unibetu u 20:00 unaprijed zahvaljujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...