Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

Ovo nije istina. Od 01.06.2012. možeš otvoriiti račun kod bilo koje banke i sa deviznom ili kreditnom karticom vršiti plaćanje i putem e-bankarstva. Najbolje je pitati u banci i dobit ćeš točan odgovor.

 

 

Sve takve akcije vodi putem PM. Daj oglas i čekaj da ti se netko javi. Nagradu možeš zamijeniti ako se nađe dobra duša.

 

Hvala puno valjda ću naći nekoga :smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije istina. Od 01.06.2012. možeš otvoriiti račun kod bilo koje banke i sa deviznom ili kreditnom karticom vršiti plaćanje i putem e-bankarstva. Najbolje je pitati u banci i dobit ćeš točan odgovor.

 

Ne znam što se promijenilo s 01.06.2012, ali ja govorimi iz višegodišnjeg iskustva da do sad se moglo plaćat prek neta samo s ERrste i PBZ, meni Zaba electron nije služio ničem jer je bio žiro devizni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno valjda ću naći nekoga :smile:

 

Svatko s vremenom nađe nekoga, tamo negdje u Slovačkoj pupa jedna mala namjenjena samo tebi. Strpi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam što se promijenilo s 01.06.2012, ali ja govorimi iz višegodišnjeg iskustva da do sad se moglo plaćat prek neta samo s ERrste i PBZ, meni Zaba electron nije služio ničem jer je bio žiro devizni.

Točno je da je do 01.06. i meni Zaba bila beskorisna za e-bankarstvo, no, sada je to druga priča. Sve radi ko' urica.

 

Ipak, treba ponekad i osvježiti podatke i biti 'up to date'. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Točno je da je do 01.06. i meni Zaba bila beskorisna za e-bankarstvo, no, sada je to druga priča. Sve radi ko' urica.

 

Ipak, treba ponekad i osvježiti podatke i biti 'up to date'. :icon_biggrin:

 

:48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako osvojim nagradu na dva takmicenja da li to znaci da moram napisati 100 postova u prognoze-analize-tipovi ili samo 50 nezavisno od toga koliko sam nagrada osvojio? :icon_cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako osvojim nagradu na dva takmicenja da li to znaci da moram napisati 100 postova u prognoze-analize-tipovi ili samo 50 nezavisno od toga koliko sam nagrada osvojio? :icon_cool:

 

50 postova ukupno za sva tri takmicenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

a daj, sta znaci ovo sto mi je tuto ponistio tip belgija - hrvatska gg. u pitanju je h2h takmicenje, mislim stvarno. ne standardna opklada, zahteva dopunu, pojasnjenje tipa, svi znamo sta znaci gg, jos ako otvorite mozzart listu vidite da pise oba tim udaju gol imas igru gg - daju i ng - ne daju. I tutovi tipovi nisu standardni, igra hendikep i nijednom nije napisao na koga se odnosi. Philadelphia Phillies - Miami Marlins - 1st Halfs (5 innings) Handicap :uredu:

Tip para: Philadelphia Phillies -0.5 sta m uznaci ovaj tip, jel i on standardan?! Necu da dizem tenziju ali sam uzasno iznerviran zbog ovoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a daj, sta znaci ovo sto mi je tuto ponistio tip belgija - hrvatska gg. u pitanju je h2h takmicenje, mislim stvarno. ne standardna opklada, zahteva dopunu, pojasnjenje tipa, svi znamo sta znaci gg, jos ako otvorite mozzart listu vidite da pise oba tim udaju gol imas igru gg - daju i ng - ne daju. I tutovi tipovi nisu standardni, igra hendikep i nijednom nije napisao na koga se odnosi. Philadelphia Phillies - Miami Marlins - 1st Halfs (5 innings) Handicap :uredu:

Tip para: Philadelphia Phillies -0.5 sta m uznaci ovaj tip, jel i on standardan?! Necu da dizem tenziju ali sam uzasno iznerviran zbog ovoga.

 

1. Način ophođenja - 0.

 

2. To šta si iznerviran nije moj problem, već tvoj.

 

3. Da ti nabrojim tvoje problematične parove i moje zamolbe da poštuješ pravila:

 

- 07.05.2012. - Hazarder - Unibet.com -Tip para: gg - upozorenje

- 12.05.2012. - Expekt.com liga - Tip para: 2&3+ - par je bio nedobitan i prošao bez upozorenja

- 14.05.2012. - Expekt.com liga - Tip para: gg - upozorenje

- Grupa B - 1. kolo - 01.09.2012. - Tip para: gg (oba tima daju po gol) - ispravno postavljen par

- Grupa B - 2. kolo - 02.09.2012. - Tip para: 2&t22+ - priznat par iako nema nikakvog pojašnjenje

- Grupa B - 1. kolo - 10.09.2012. - poništen par jer je sa istim tipom prije postavljem

- Grupa B - 2. kolo - 11.09.2012. - Tip para: gg - par poništen

 

4. Očekujem da ubuduće nećeš vući za nos mene i ostale natjecatelje već da ćeš nastaviti postavljati nestandardne tipove kako si to učinio 01.09.2012.

 

Lijepi pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu da vidim objasnjenje za tvoj tip od sinoc. sta si igrao? gde pise sta znaci tvoj tip? Opet ti je frka kad udjem u seriju i opet trazis dlaku u jajetu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu da vidim objasnjenje za tvoj tip od sinoc. sta si igrao? gde pise sta znaci tvoj tip? Opet ti je frka kad udjem u seriju i opet trazis dlaku u jajetu,

 

Pa sve ti piše u njegovom tipu kako ga je postavio. Jasno ko klit na obrijanom mufu. Ajd, pa nije valjda tako teško igrat po pravilima? Nema potreba za tenzijama :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sta znaci 5 ining pitsburg - 0.5.. jasno je njemu jer igra taj bejzbol. A kao ostalima nije jasno sta znaci gg, ma daj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sta znaci 5 ining pitsburg - 0.5.. jasno je njemu jer igra taj bejzbol. A kao ostalima nije jasno sta znaci gg, ma daj.

 

Piše u tipu da fila vodi najmanje jedan razlike na kraju petog inninga. To je jasno vidljivo radi pojašnjenja koje stoji u tipu, a svi tipovi osim standarnih 1, x, 2, 1x, 2x bsvakako zahtijevaju pojašnjenje. Jbg, pravila su pravila..nije lako tražit među petsto klada čovjeku kako koja vodi tip kad ispravlja pa zato ulijećemo s obrazloženjima istih da se olakša proces :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu li znati kako sam izgubio dvoboj u H2H takmicenju od Bunke.. Moj tip je pogodjen (manja kvota) ali njegov tip treba da bude ponisten jer Tatishivi nije izgubila mec vec je predala u drugom setu. :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...