Jump to content
ludi_milojko

Pitanja i odgovori

Recommended Posts

moze li mi netko pojasniti ovo u vezi racuna, ja sam prije par dana otvorio racun kao je vec bilo navedeno, a slucaju da osvojim neku nagradu kome moram dati broj svoje kartice

Da još jednom pojasnim, jer je bilo raznih slučajeva. Prilikom osvajanja nagrade meni putem PM javljate svoj korisnički ID ili username ako ID ne postoji (npr. kao kod bwina). ID broj će vam pisati kada se logirate u svoj račun. Znači nemojte mi slati svoje lozinke i brojeve kreditnih kartica, dovoljno je poslati navedeno.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/48thumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno samo Gamebookers kladionica traži "real money account", dok je na ostalim kladionicama dovoljno imati račun bez prethodnih uplata. Prilikom povlačenja love, kod svih kladionica je pravilo da se osvojeni iznos mora 3x "okrenuti" s minimalnim tečajem 1.50 i tek onda se može napraviti isplata.

U gamebookersa je minimalni tečaj 2.0 za okretat bonuse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da još jednom pojasnim, jer je bilo raznih slučajeva. Prilikom osvajanja nagrade meni putem PM javljate svoj korisnički ID ili username ako ID ne postoji (npr. kao kod bwina). ID broj će vam pisati kada se logirate u svoj račun. Znači nemojte mi slati svoje lozinke i brojeve kreditnih kartica, dovoljno je poslati navedeno.

 

http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

 

Hvala :nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje u vezi povlacenja para sa kladionice.Da li kad se pare povlace mora da se povuku na onu karticu sa koje je uplacivano ili moze na neku drugu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja jedno pitanje u vezi povlacenja para sa kladionice.Da li kad se pare povlace mora da se povuku na onu karticu sa koje je uplacivano ili moze na neku drugu?

Kako si uplatio tako možeš povući. Dakle, samo sa onom karticom, MB računom ili dev. računom, sa kojom je izvršena uplata može se tražiti isplata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si uplatio tako možeš povući. Dakle, samo sa onom karticom, MB računom ili dev. računom, sa kojom je izvršena uplata može se tražiti isplata.

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

E imam jos jedno pitanje,kad ocu da gledam hrt1 ili hrt 2 preko Bet-Club Live TV trazi mi Network pasvord. Kako to da se zaobidje ili kakav je to pass.......?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E imam jos jedno pitanje,kad ocu da gledam hrt1 ili hrt 2 preko Bet-Club Live TV trazi mi Network pasvord. Kako to da se zaobidje ili kakav je to pass.......?

Od gledanja HTV i traženja da se password zaobiđe do daljnjega nema ništa.

 

 

zanima me priblizno kojeg datuma se upacuju dobitci pa pojedinim kladionicama! hvala

Sponzori obično kada isplaćuju nagrade to čine u drugoj polovini mjeseca, cca od 20. - 30. u tekućem mjesecu za prošli mjesec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da je bet-at-home zamjenjen bwin kladionicom kao sponzor h2h natjecanja..... pitanje:da li je ovo samo privremeno ili je bet-at-home skroz odletio sa foruma kao sponzor ili ce sponzorirati neko drugo natjecanje??? :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da je bet-at-home zamjenjen bwin kladionicom kao sponzor h2h natjecanja..... pitanje:da li je ovo samo privremeno ili je bet-at-home skroz odletio sa foruma kao sponzor ili ce sponzorirati neko drugo natjecanje??? http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_mad.gif

Kako sada stoje stvari nećemo ga uskoro vidjeti :uredu:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje: Postoje li ikakve naznake da ce ozivjeti natjecanja Hazarder i Listic dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hoce li se i ove godine odrzati masters svih mjesecnih pobjednika i kao to uopce izgleda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hoce li se i ove godine odrzati masters svih mjesecnih pobjednika i kao to uopce izgleda?

Još ne mogu ništa obećati, ali radi se na tome... http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_biggrin.gif

 

Natjecanje je vrlo jednostavno... cilj je pogoditi što više ponuđenih parova (1,X,2), onaj tko pogodi najviše je pobjednik. Nešto slično kako Toto igra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...