Jump to content
Dwiz

Prijedlozi izmjene pravila!

Recommended Posts

Cilj igre na expect-u je da se pogodi sto vise parova sa manjom kvotom. Za nekoga je velika kvota i 1,2 kada je nemozes uhvatiti ima slucajeva. Ali isto takvih slucajeva je malo da neko uzastopno pogodi vise od 3-4 tekm sa prosecnom kvotom 1,8 sto nije hazarder.

A ako se neko kladi po verovanju onda bolje da se mane kladjena jer........

Srecno kladjenje

Ne govorim ja da se cijelo kla

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tome i jeste caka ako ne pogodis dosta parova pa makar sa manjom ili bilo kojom kvotom, koje su ti sanse da osvojis nagradu?

Ali cilje ovih nagradnih igara pre svega je da se vidi koji tipster je u "dobroj formi" pa da je od pomoci u sklapanju tiketa

I jos nesto, ja sam samo predlozio na moderatorima im je da prihvate ili odbiju ili mogu totalno ignorisati sve sto mi kazemo, meni je ipak naj bitnije da vidim sta drugi ljudi igraju, koji su im favoriti i da li ima jos neko ko ulaze pare na parove koje biram i ja.

To "dobri tipster" je više stvarno istrošeno...

 

Nemaš više po kojoj logici tra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki komentari su stvarno smijesni.

Koga je briga ako netko igra visoki koef.,i na kraju mjeseca je najbolji.

Cemu pobuna protiv toga,svatko ima svoj sistem igre.

Cemu nametati neka glupa pravila koja koce kreativnost.

Bitna je uspjesnost i zarada na kraju mjeseca.

 

Druga stvar,trazi se ANALIZA.. ako mislis nesto kvalitetno analizirati

za to treba vremena,a nemaju SVI vremena za pisanje ANALIZE.

 

Uspjesnost tipstera se vidi po postotku pogodaka,a ne po analizama.

 

Pozdrav.

TAKO JE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo pa ce godina dana kako niko nije postovao ovde. Opet se vracam na pravila tj na jedno pravilo a to je termin do kada se moze postaviti par. Npr. ako je smisao ovog takmicenja samo takmicenje ondak nista, ali ako je na to da se skrece paznja na neki par ondak bi trebalo to menjati. Predlazem da se parovi postavljaju dan unapred. Znaci 22 da se posta za 23. Tako da ujutro uz kaficu mozemo da sastavimo jedan dobar tiket tj. prepisemo parove.

I to pogotovo kad ostaju po sedam, osam tipstera koji imaj jeben dugacak niz bez promasaja mislim da bi se svi mogli opariti u pravim kladionicama.

Hocu da cujem vasa misljenja o ovome. Veliki pozdrav i srecno svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamisao je dobra, ali ne za ovo natjecanje iz razloga koji pišu u pravilima.

 

Postoji na forumu dovoljno mjesta (podforuma) gdje forumaši (natjecatelji) koji žele mogu postaviti parove, analize, prognoze itd. unaprijed za jedan dan ili nekoliko dana.

 

Jedini koji to radi je ivemali sa talijanskom ligom.

 

Natjecanje ovakvo kakvo je sada i sa pravilima koja se primjenjuju je dobro i neće se mijenjati.

 

Za sve ostalo postoje podforumi koji nažalost stoje kao ukras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodje jos jedna godina a na ovom topicu malo tj nikako rasprave. Sto znaci da su forumasi zadovoljni nacinom bodovanja i nemaju ama bas nijednu zamerku BRAVO. Imam jedno pitanje samo. Secam se ranije je bilo takmicenje tiket dana :uredu: sta se desilo sa tim takmicenjem? verujem da ima zainteresovanih forumasa i za tako nesto http://www.bet-club.com/forum/public/style_emoticons/default/smile_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje samo. Secam se ranije je bilo takmicenje tiket dana. sta se desilo sa tim takmicenjem? verujem da ima zainteresovanih forumasa i za tako nesto.

Nedostatak sponzora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene jako živcira kad u expert ligi ima puno istih parova (svako malo vidim 2 ili 3 ista),trebali bi za te ljude koji stavljaju parove koje je več neko drugi stavio uvesti neka upozorenja ili opomene.....zar oni neznaju čitati??...odmah gore u prvom postu im piše da Zabranjuje se kopirati već postavljeni par. Novokopirani par će se poništiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene jako živcira kad u expert ligi ima puno istih parova (svako malo vidim 2 ili 3 ista),trebali bi za te ljude koji stavljaju parove koje je več neko drugi stavio uvesti neka upozorenja ili opomene.....zar oni neznaju čitati??...odmah gore u prvom postu im piše da  Zabranjuje se kopirati već postavljeni par. Novokopirani par će se poništiti.

Treba pročitati cijeli čl. 10 Pravila, koji između ostaloga kaže:

Natjecatelj ne smije odigrati (kopirati) već postavljen par, a ukoliko želi odigrati isti par, novopostavljani par mora se razlikovati bar u jednom bitnom detalju od do tada postavljenih, odnosno novopostavljeni par mora biti iz različite kladionice ili mora imati različit tečaj.

 

Dakle, parovi su isti, ali se razlikuju u tečaju ili kladionici iz koje jesu, a  isti par se na natjecanjima poništava.

 

Zadnjih pet dana natjecanja opet važi drugo pravilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mene jako živcira kad u expert ligi ima puno istih parova (svako malo vidim 2 ili 3 ista),trebali bi za te ljude koji stavljaju parove koje je več neko drugi stavio uvesti neka upozorenja ili opomene.....zar oni neznaju čitati??...odmah gore u prvom postu im piše da Zabranjuje se kopirati već postavljeni par. Novokopirani par će se poništiti.

 

Neka razlika vjerojatno postoji...

 

bilo da je riječ o drugoj kladionici ili različitom koeficijentu....

 

a to je ako me pamćenje dobro služi još uvijek dozvoljeno... kužiš??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...