Jump to content
Mlatimudan

Komentari i rasprave

Recommended Posts

U ponedjeljak sam odigrao na Chelsea i sutradan sam dobio poruku da je taj par već odigran te mi je isti storniran. Zanima me kako je onda moguće da su mnogi jučer odigrali na Inter, doduše u različitim kladionicama, ali sam vidio na su neki odigrali u istim isti par(expert). Da li to znači da je moguće odigrati isti par u istoj kladionici ako nisu uplaćeni isti dan? Novi sam pa mi te stvari nisu baš jasne.

Poz!

Kolega!

 

Postoje pravila natjecanja za svako natjecanje koja je potrebno pročitati, a za nejasnoće se šalje PM ili se pita na forumu.

Tog dana je natjecatelj Bukva87 postavio prije tebe isti par, a to je napisano i u naputku ispod tvog para. Moguće su i pogreške kod označavanja parova, a to se u pitanju mora točno navesti.

 

Ukoliko i dalje ima nejasnoća, šalji PM.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

 

Zahvaljujem na pomoći i Vašem utrošenom vremenu. Svjestan sam da sam pogriješio jer nisam detaljnije pročitao pravila pa stoga i snosim odgovornost za učinjeno. Ali čini se da nisam samo tu pogriješio. Naime par koji sam odigrao za dan 03.02.2011. mi je registriran kao da ga nisam odigrao, barem je to tako vidljivo na listi. Odigrao sam hendkep gemova na tip 1 ali s obzirom da nisam detaljno proučio pravila nisam ostavio komentar u kojem sam trebao detaljnije obrazložiti ono što sam odigrao. Da li postoji mogućnost da mi se taj par ipak prizna. Shvatiću ako ne jer sam pogriješio ne pročitavši pravila ali ovdje sam odigrao par koji nije dotad nitko, osim toga kopirao sam ono što je bilo na stranici kladionice.

 

 

Lijep pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poštovani,

Zahvaljujem na pomoći i Vašem utrošenom vremenu. Svjestan sam da sam pogriješio jer nisam detaljnije pročitao pravila pa stoga i snosim odgovornost za učinjeno. Ali čini se da nisam samo tu pogriješio. Naime par koji sam odigrao za dan 03.02.2011. mi je registriran kao da ga nisam odigrao, barem je to tako vidljivo na listi. Odigrao sam hendkep gemova na tip 1 ali s obzirom da nisam detaljno proučio pravila nisam ostavio komentar u kojem sam trebao detaljnije obrazložiti ono što sam odigrao. Da li postoji mogućnost da mi se taj par ipak prizna. Shvatiću ako ne jer sam pogriješio ne pročitavši pravila ali ovdje sam odigrao par koji nije dotad nitko, osim toga kopirao sam ono što je bilo na stranici kladionice.

Lijep pozdrav!

Kolega!

 

Nažalost, par ti se ne može priznati jer je naknadno uređivan (editiran), a to je pravilima zabranjeno.

Kako se par naknadno uređuje i postavlja na natjecanje piše u pravilima.

Nadam se da uskoro neće biti više ovakvih pogrešaka.

 

Lijep pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko se kod ispravljanja posta koristi 'Reply' unutar 5 min. novi post se nadoveže na prvopostavljni i takav post je valjan post.

 

Ukoliko se koristi 'Reply' nakon 5 min. novi post ostaje novi post.

 

Ukoliko se kod ispravljanja koristi 'Edit' na već postavljenom postu, takav post postaje 'editiran' i ne obračunava se.

 

Dakle, za ispravljanje posta na natjecanjima treba koristiti 'Reply', a ne 'Edit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...postoje pravila...neka ih svatko pročita prije nego počne igrati natjecanja...

 

dinamo, brate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv para: Marcel Granollers - Igor Andreev :uredu:

 

Ovaj par je u tijeku. Jučer nije završen zbog kiše!

 

Mislim da bi se trebalo sačekati barem 24 sata i onda ga priznati ili ne priznati!

 

:nije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da napišem i ovo:

 

Naziv para: Marcel Granollers - Igor Andreev :crossfingers:

 

Završilo prije odprilike 25 minuta

 

61 63

 

dakle pogođen par!

 

A nije priznat samo iz razloga što si ti to evidentirao 2-3 sata prije!

 

Trebalo bi razmisliti - da rezultate stavljaš sa danom ''zakašnjenja'' baš zbog ovakvih slučajeva.

 

Naravno isto bih mislio i da sam promašio ovo - ali mi svi uvjek igramo sa vjerom u uspijeh - jel tako!

 

Tip je ispravan - a ako ništa ti razmisli za ubuduće!

 

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam ovo na prethodnoj stranici, pa mi nije baš najjasnije.Kaže:"30 postova za svako natjecanje na kojem sudjeluješ".Da li to znači da ako recimo učestvujem na unibet i expekt takmičenju moram da imam 60 postova mesečno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čitam ovo na prethodnoj stranici, pa mi nije baš najjasnije.Kaže:"30 postova za svako natjecanje na kojem sudjeluješ".Da li to znači da ako recimo učestvujem na unibet i expekt takmičenju moram da imam 60 postova mesečno?

 

Upravo tako . I samo da znaš da postovi postavljeni na takmičenjima se ne računaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a zato se zeli svako jutro-dobro jutro Posted Image hvala na odgovoru i nadam se da ću svoju normu da ispunim na drugačiji način Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo je ovo sa postovima...ali ipak 60 komada je malo puno ?

 

To je ako učestvuješ na dva takmičenja. Ako na sva 3 onda - 90 komada. Svaki dan po 2-3 i, neki put više i skupi se. Možda deluje mnogo, ali nije teško. I to naravno postovi van takmičenja.

Edited by micha

Share this post


Link to post
Share on other sites

zanimljivo je ovo sa postovima...ali ipak 60 komada je malo puno ?

 

A jel ti bolje da pises 60 analiza mesečno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel ti bolje da pises 60 analiza mesečno?

 

Nije problem da napisem i 60 analiza za jedan dan....samo ako ce to svi raditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...